Ajalugu

See päev oli 30.03.1999, mil sai alguse mõte luua jalgpallimeeskond. Mõte sündis kiiresti, mõtete taga seisid kaks kodanikku – Theimo Tülp ja Raido Romanov.
Tuli tegutseda kiiresti, sest aeg idee ellu viimiseks oli lühike. Oli ju Eesti Jalgpalli Liit loonud korra, kus registreerimine lõpetati 01.04.1999.
Esimesteks küsimusteks said: “Kas oleme suutelised leidma vajalikud mehed, et astuda välja jalgpallimeeskonnana?” Tuli tegutseda ja tutvusi kasutada. Saime hakkama!
Vajalikud mehed jalgpalli mängimiseks leiti kiiresti. Olles siis järgneva päeva lõpuks selgusele jõudnud, et kõik mis vaja, on olemas, tuli hakata mõtlema – mis nimi võiks meid kõiki iseloomustada. See ei olnud lihtne. Otsus oli lõpuks ühine ja ilma vastupõiklemiseta sai meeskonna nimeks FC “OLD STARS”.
Millest siis selline nimi? Eks ikka sellest, et seltskond mis kogunes, oli kirju ja paljudel spordiga väga tihedad sidemed. Oli palju erinevate spordialade endiseid staare. Jäägu siis meid kõiki ühendama nimi, mida meil kõigil kerge mõista…
Möödus hooaeg (1999), mängud, treeningud. Oli tehtud kõik mis vaja, kuid üks asi kripeldas loojate silmis tugevalt – see oli tulemus. Ei saadud kuidagi rahule jääda sellega, kuhu tasemele oli jõutud. Tuli midagi muuta, muuta kõike, mis segas edu korralikule jalgpallimeeskonnale.
Alustati kõige karmimast – tuli loobuda ühest jalgpallimeeskonna loojast Raido Romanovist (ei olnud tal ausust ega potentsiaali meeskonna edasiseks eestvedamiseks). Puhastustuli jätkus…
Lõpuks “see” saavutati – meeskonnas kujunes kord ja stiil, mille taha koondusid inimesed, kellel oli tahtmist ning soovi vedada jalgpallimeeskonda.
Tekkis nagu uuesti sündinud meeskond, mis koosnes edukatest ja mõtlevatest inimestest.