2018 hooaja pidulik lõpetamine

FC Olympic võtab hooaja kokku laupäeval 10. novembril Rae keeglis, Peetri alevikus. Algus on kell 17:00. Toimub keegliturniir, saun ja hooaega kokkuvõtvad jutud.

Ülemineku- ja liigavõitja mängud

III liiga üleminekumängud

IV liiga Lõunast tõuseb III-sse kaks paremat ja 3.-ndaks jäänud võistkond mängib üleminekumänge III liigas 10.-ndaks jäänud võistkonnaga;

IV liiga Põhi/Ida ja Põhi/Lääs piirkonnast tõuseb III liigasse kummastki 3 võistkonda. Mõlemas piirkonnas 4.-ndaks jäänud võistkonnad ja parem 5. koha võistkond loositakse üleminekumängudele III liiga Põhi, Ida ja Lääs piirkonnas 10.-ndaks jäänud võistkondade vastu.

Üleminekumängud toimuvad 20. ja 21.10.2018 ning 27. ja 28.10.2018

Liigavõitja mängud

IV liiga liigavõitjate poolfinaalid selgitatakse välja loosi teel. Kuna IV liigas on ainult 3 piirkonda, siis paar, kes loositakse kokku, mängib poolfinaale ning kolmas võistkond pääseb otse finaali.

Loosimine toimub 15. oktoober kell 13:00 EJLis.

  1. ja 21.10.2018 III ja IV liiga poolfinaalid
  2. ja 28.10.2018 III ja IV liiga finaalid

UEFA superkarikas

EESTI JALGPALLI LIIT
PRESSITEADE 21.06.2018

Järgmise nädala algul lõppeb piletite taotlemine 15. augustil Tallinnas toimuvaks UEFA superkarikaks.

Piletiostuks tuleb hiljemalt 26. juuni kella 15ks veebilehel www.uefa.com/tickets oma soov registreerida. Iga inimene saab tellida maksimaalselt 4 piletit, seejuures peavad pääsme ostma kõik, ka lapsed. Piletisoovi registreerides tuleb märkida oma nimi, sünnikuupäev, rahvus, dokumendi number jms. Pääse on personaalne. Ühele nimele saab teha ühe piletitaotluse.

Kuna piletisoove tuleb väga palju, siis toimub loos, mille kaudu selgub, kes piletisoovi registreerinud inimestest saavad võimaluse pilet osta. Loosi tulemused annab UEFA teada 6. juuliks. Loosi teel piletiostu õiguse võitnud inimesel on võimalik ka sellest loobuda.

Esimese kategooria pilet maksab 130 eurot, teise kategooria oma 90 ja kolmanda kategooria pääse 50 eurot. Ratastoolipiletite hind on 50 eurot (saatja tasuta). Pääsmete eest tasumine toimub krediitkaardiga.

UEFA edastab kõigile piletiomanikele pääsme hiljemalt nädal enne mängu elektrooniliselt. Paberpileteid ei väljastata.

Müüki läks 8700 piletit. Eesti Jalgpalli Liidu kaudu ei ole võimalik pileteid soetada.

EJLi pressiteenistus

Suvepäevad 2018

Tere kõigile

 FC Olympicu Suvepäevad 2018 toimuvad 13.-15. juuli Priivitsa RMK alal – https://www.loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/parnumaa-puhkeala/1522

Oleme seal ka varasemalt käinud aga see oli juba ammu…

Kes ei ole varasemalt suvepäevadel käinud või ta mälu on pigem Koger kui Roger siis üldjuhul näeb kava välja järgnev:

Reede
Viktoriin

Laupäev
Suur Mölkky turniir

Natuke võrku

Õhtul Pokker

Pühapäev
Petank

Autasustamine

Kõige selle kõrvale muidugi naudime seltskonda, teeme koos süüa ja laeme D-vitamiini koguseid…. tugevamad hoiavad ka B-vitamiini salve kvoodis.

 

PS! Kuna enamusel siin vanust juba on või lihtsalt jalad ei kanna enam, siis mõistlik oleks matkatool muretseda ja see kaasa võtta. Looduses nende istekohtadega on nagu on….

Seega ruttu registreerima ja suvepäevadel näeme!

 

Betsafe penaltilahing

Edastan info seoses sel laupäeval, 19. mail Klubijalgpalli pidupäeval toimuva Betsafe penaltilahinguga. Võistlus algab kell 13:30 Sportland Arenal. Kõik võistkonnad peaksid kohal olema hiljemalt kell 13:15! 3nda koha mäng ja finaal toimuvad Tipneri karikafinaali poolajal A.Le Coq Arenal orienteeruvalt kell 16:45. Palun kõikidel võistkondadel ka sellega arvestada! Kõik osalevad mängijad peaksid välja printima Piletilevi kodulehelt oma klubi tunnuskoodiga tasuta pileti, kuna festivalialale, kus Betsafe penaltilahing toimub, pääseb vaid piletiga! Hetkel on küll veel kirjas 19 võistkonda, kuid tegeleme sellega, et puuduolev võistkond leida ning kui see on leitud, siis annan sellest ka teada.

Meie alagrupp: FC Olympic, JK Läänemaa, JK Poseidon, FC Kose

Meie lööjad: Lahe, Alar, Argo

Väravas: Lahe

Hooaeg 2018

Mängime aastal 2018 IV liiga põhi/lääs tsoonis kõigi vastastega 3 korda. Kokku 21 mängu. Samuti mängime Eesti karikavõistlustel. Ka sel aastal jätkame partnerlust Tallinna Kaleviga olles nende III meeskonna duubliks.

Kodumängud Nike Arenal neljapäeviti 20:00

Täpsem graafik siin http://jalgpall.ee/voistlused/madalamad-liigad/268/IV.N/W

Trennid esmaspäev ja kolmapäev algusega 18:30 Wismari staadionil

Möödunud ja tulevad kontrollkohtumised

Detsembri lõpus kaotasime Viimsi JK-le 0:9, veebruaris mängisime JK Loo-ga 2:3 (Lahelt duubel). 11 märts mängisime Rumorio Calcioga 2:5 (Alarilt duubel) ja täna 18. märtsil mängisime FC Soccernet-ga 4:1 (Alarilt kübar ja 1 Kasparilt).

Tulemas on veel mäng Kalev III vastu. Aeg on täpsustamisel, kuna õues kisub jälle talveks ära.